Apie Sodyba

Pramogų ir poilsio slėnis gamtos apsuptyje, prie Dubysos upės, pačiame Lietuvos viduryje – Raseinių rajone. Gamta, poilsis, ramybė, pramogos, šventės, gimtadieniai, vestuvės, renginiai, draugai – tai žodžiai atspindintys mūsų veiklą. Dirbame jau 10 metų, per šį laiką supratome kas svečiams svarbiausia, tai kokybiškos paslaugos, malonus aptarnavimas ir gera nuotaika. Daugiau naujienų rasite mūsų Facebook

Praleiskite laiką prasmingai

Mūsų siekis – suteikti poilsį ir pramogas vienoje vietoje, todėl kuriame ir puoselėjame sodyba taip, kad kiekvienas atvykęs svečias rastų tai ko trokšta. Įvairios pramogos: pirtys, kubilas, baidarės, plaustai, žirgai, žvejyba, šeimos/įmoniu šventės, maitinimo paslaugos ir kokybiškas poilsis: nakvynė nameliuose arba kempinge su palapinėmis, gamtos apsuptyje – visa tai Jums galime pasiūlyti.

Dėmesys svečiams

Mūsų tikslas – sukurti jaukią aplinką ir svetingai sutikti svečius. Geriausias įvertinimas – sugrįžtantys svečiai, kurie per daugelį metų tapo draugais. Leiskite pasirūpinti Jūsų poilsiu ir pramogomis, šventinius rūpesčius palikite mums!